Personel


Lekarz stomatolog Ewa Jedynak

Absolwentka Sląskiej Akademii Medycznej. Lekarz stomatolog z wieloletnim stażem od 1993 roku specjalista stomatologii ogólnej.

Uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach z zakresu wykorzystania nowoczesnych technik w stomatologii pozwala na zaoferowanie usług stomatologicznych na wysokim poziomie i według standardów europejskich.

 
Lekarz stomatolog Joanna Sieroń

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu z 2014r.W kręgu zainteresowań pani doktor znajduje się stomatologia zachowawcza z endodoncją oraz protetyka. Chętnie podejmuje pracę z dziećmi, starając się jak najbardziej zminimalizować ich lęk przed leczeniem. Stale poszerza swą wiedzę medyczną poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Wiedzę wykorzystuje w pracy, kładąc nacisk na dokładność i nowoczesność stosowanych metod leczenia .

 
Chirurg stomatolog Krzysztof Kuś

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W  2001roku uzyskał specjalizację w dziedzinie chirurgii stomatologicznej .

W naszej klinice odpowiada za te "krwawe zabiegi" chirurgiczne.   Wykonuje je w znieczuleniu miejscowym atraumatycznie i bezboleśnie z należytą starannością i spokojem .W kręgu szczególnych zainteresowań  zawodowych doktora leży implantologia.

Rejestracja telefoniczna 33 814 95 95

 
Higienistka stomatologiczna Anna Schubert

W NZOZ "DENTAL-ER"  Pani Anna zajmuje się  z pasją i dużym doświadczeniem pełną higienizacją jamy ustnej.

Dyplom ukończenia kursu specjalistycznego -  higienistki stomatologicznej - otrzymała w 1998 roku.

 
Asystentka stomatologiczna Paulina Dudys

Asystentka stomatologiczna Paulina Dudys  po ukończeniu szkoły pełni rolę asystenki i rejestratorki w naszym zespole od 2016r. zawsze starając się sprostać oczekiwaniom pacjentów.